Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Українські мінеральні води
Поляна квасова

Унікальні властивості і яскраво виражений смак мінеральної води «Поляна квасова»  в Україні і Європі відомі  з  XVIII століття. На виставках к Будапешті, Відні та Парижі наприкінці 19 – го початку 20 – го столітя «Поляна квасова» отримує найвищі нагороди якості.

Вода видобувається неподалік села Поляна на Закарпатті. «Квасова» на  мові русинів-лемків та бойків означає  мінеральна вода.

За хімічним складом належить до гідрокарбонатно-натрієвих борних мінеральних вод з високим рівнем мінералізації – 6,5 -12,0 г/л з природним вмістом вуглекислоти.

 

 
Мінеральна лікувально-столова вода «Лужанська»

Лужанська

Мінеральна вода «Лужанська», відкрита у 1775 – му році, спочатку використовувалась для розведення вин.  З 1872 –го  призначається з лікувальною метою і експортується не лише до Австро-Угорської імперії, а й далеко за її межі.

За хімічним складом належить до  гідрокарбонатно – нарієвих борних  мінеральних  вод із низьким  рівнем мінералізації - 3,0-6,5 г/л.  Належить до міжнародного Боржомського типу і Поляно – Квасовського підтипу мінеральних вод.

 
Мінеральна лікувально-столова вода «Свалява»

Свалява

Мінеральна вода «Свалява» - одна з найвідоміший й найшановніших вод, що видобувається у Карпатському регіоні з XV – го століття.  Її поправу називають «королевою сечогінних і тих, що розчиняють  сечогінну сіль мінеральних вод».

Назва «Свалява» походить  від слова «сіль», адже її джерело багате на мінеральні солі. Якість води та лікувальні властивості високо оцінені в Європі - наприкінці XIX-го, початку   XX-го століття «Свалява» відзначена нагородами на міжнародних виставках у Парижі, Відні, Будапешті.

 
Природна столова вода « Поляна Джерельна»

Поляна Джерельна

Природна  столова вода  «Поляна джерельна»  - унікальна за походженням. Її джерело, що знаходиться у Карпатах на висоті 375 м над рівнем моря,  сформувалось понад 100 мільйонів років тому. На сьогодні – це  5 найпрозоріших ключів, що б»ють на поверхню землі. Вода з яких, проходячи  крізь товщі гірських порід, збагачується  мінеральними солями і набуває  виключного м»якого смаку.

«Поляна Джерельна» - мінеральна природна столова вода з низьким рівнем мінералізації містить кальцій, магній, натрій. Розливається безпосередньо на місці видобування, що дозволяє зберегти всі її природні та смакові властивості.

 


Наша продукція: