Ukrainian (UA)Russian (CIS)

НАНР

VI Всеукраїнська

науково-практична конференція

ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ ВИКЛИКИ 2016 РОКУ

12 січня 2016 року

м. Львів
 

НАНР Збірник Економіко правові виклики 2015 року

Організаційний комітет  Національної Академії Наукового Розвитку радий сповістити про успішне видання збірника тез “Економіко правові виклики 2015р.” У збірнику IV щорічної конференції опубліковано 101 тези, та залучено іноземних авторів. Ми дуже вдячні нашим польським авторам за проявлену активність та їхній інтелектуальний вклад у розвиток НАНРу.  Організаційний комітет уже працює над ідею залучення ширшого кола науковців, та впровадження практичних зустрічей для поширення інформації про актуальні наукові здобутки.

 


 

IV Всеукраїнська

науково-практична конференція

ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ ВИКЛИКИ 2015 РОКУ

15 січня 2015 року

м. Львів
 

Назва: Підприємство. Стратегія Успіху.

Автори: Кшиштоф Облуй (Krzysztof Obłój), Віталій Надашкевич

Анотація:

Науково-популярна книжка «Підприємство. Стратегія успіху»  знайомить читача з основними поняттями стратегічного менеджменту, описує основний інструментарій стратегічного аналізу підприємства та наводить ряд рекомендацій щодо розроблення і втілення в життя власної унікальної стратегії. Теоретичний матеріал багато ілюструється прикладами з історії відомих закордонних та вітчизняних підприємств. Книжка адресується студентам, учасникам шкіл бізнесу (в тому числі MBA), викладачам, управлінцям середньої та вищої ланки, підприємцям.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

 

Дослідження малих прибудинкових магазинів

Дослідження проведено в квітні 2012 року на території м. Львова з вибіркою в 100 малих прибудинкових магазинів споживчих продуктів. Методом дослідження було вибране особисте формалізоване інтерв’ю в ході якого респондентам задавалися питання щодо підприємницького середовища, очікувань, співпраці з органами влади та партнерами, маркетингу, стратегії тощо. Результати та інтерпретації викладені на 12 сторінках звіту.

Ви можете замовити звіт «Позиції та проблеми малих прибудинкових магазинів Львова» звернувшись на електронну пошту. Ціна звіту складає 800 грн. з врахуванням ПДВ.

НАНР(с) 2012-05-22

 


Наша продукція: