Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Про нас

Історія «Зорепад-Люкс» починається 29 грудня 1997 року. Слід зауважити, що «Зорепад-Люкс» правонаступник компанії «Зорепад», яка займалася не тільки дистрибуцією продуктів харчування, але й видавничою діяльністю.

Наша історія розпочинається з імпорту чеських продуктів якісного,здорового харчування - MüslityčinkaFitта макаронів Adriana. Наша компанія надавала дистрибуційні послуги та виводила з «нуля» на львівський ринок такі торгові марки, як мінеральна вода Миргородська (ІДС); «Симбівіт» (Кагма); Монастирський Квас (GSM); молоко «На здоров’я» (Люстдорф); хрін, гірчиця, оцет, сухі сніданки «ВінХарчоСмак»; майонези, олія «Славолія»; фруктові соки «Джусік» (Майбел); солодка вода «Росинка»; кетчупи та майонези «ВіКі»; мінеральна вода Трускавецька (ТСБ); приправи «Еко»; фруктова консервація, варення «Гайсин»; кондитерська продукція «Ясен» та багато інших.

На сьогодні ми надаємо дистрибуційні послуги по ексклюзивному розповсюдженню продукції корпорації «Українські мінеральні води» у Львові та Львівській області.

База даних клієнтів компанії «Зорепад-Люкс» налічує понад 5,5 тисяч торгових точок у Львові та львівській області. Ми обслуговуємо як малий роздріб, так і великий гурт.  У нас існує три команди торгових агентів, що збирають замовлення в торгових точках, створюють комунікацію з торговими точками, та доносять актуальну інформацію  про продукцію до продавців. Також існує команда мерчендайзерів, яка здійснює перевірку стану наявності нашої продукції в торгових точках, при необхідності виставляє продукцію відповідно до планограм, здійснює моніторинг появи нових торгових точок на маршрутах торгових агентів.

 

Наша продукція: