Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Куяльник
«Тонус-кисень»

«Куяльник  «Тонус-Кислород» - питна столова вода, насичена киснем.

Питна  столова вода «Куяльник «Тонус-Кислород» - єдина в Україні вода, збагачена киснем. Кількість міліграмів кисню на один кубічний сантиметр - 150.  Такого показника не має жоден європейський аналог подібних вод.  Вироблена на основі мінеральної води, шляхом зниження солевмісту  та насичення киснем.  Загальна мінералізація – 0,5 – 0, 8 г/дм3.

У воді збережені усі  корисні мінерали – кальцій, магній, натрій, калій.

Склянка  кисневої  води «Куяльник «Тонус-Кислород», як склянка кави-тонізує, але не підвищує кров»яного тиску. Рекомендована для щоденного вживання.  Втамовує спрагу, покращує самопочуття, підвищує життєвий тонус, активізує відновлювальні процеси  в організмі, підвищує концентрацію уваги, знижує втому, сприяє  очищенню та схудненню.

 
Мінеральна лікувально-столова вода «Куяльник»

Куяльник

Природна хлоридно-натрієва  мінеральна лікувально - столова  вода «Куяльник»  видобувається з джерела відомого курорту «Куяльник», що знаходиться в Одесі.

Загальна мінералізація  - 3-4 г/дм3

Унікальні властивості води, що покращують процеси травлення,  використовуються в медицині з часів Катерини Великої. Вода збагачується мінералами вапняку, через які проходить шлях більш ніж  у 300 кілометрів. Від поверхневих вод джерело захищене  12 – ти метровими прошарками глини, що забезпечує не тільки постійність її хімічного складу, а й екологічну чистоту. Вода розливається безпосередньо на  місці видобування і таким чином зберігає усі цілющі властивості.

 
«Новий Куяльник»

«Новий Куяльник»

 
Лікувально-столова мінеральна вода «Куяльник №1»

Куяльник №1

Нова рецептура хлоридно-натрієвої  лікувально-столової  мінеральної води «Куяльник №1»  розроблена спеціально для тих людей, які хочуть постійно поповнювати свій організм корисними мінералами, насолоджуватись м»яким і приємним смаком свіжої і корисної води.

За своїми характеристиками і лікувальними властивостями «Куяльник №1» близький до класичного «Куяльнику», але  має особливий пом»якшений смак, досягнутий за рахунок  змішування  мінеральної природної води з її знесоленою фракцією, отриманої з використанням системи зворотнього осмосу. Низький рівень мінералізації – 1,9-2,3 г/дм3 робить воду менш солоною, більш лагідною,  та приємною на смак,  придатною  для повсякденного вживання.

Унікальна особливість « Куяльник№1» - накопичення мінеральних солей в організмі, при невеликій  концентрації

 

Рекомендована людям різних вікових груп, незалежно від роду діяльності. Прекрасно втамовує спрагу, має легкий тонізуючий ефект,  нормалізує роботу кишечнику, збалансовує обмінні процеси в організмі, впливає на зниження ваги.

 
Питна вода «Семейная»

Семейная

Питна вода «Семейная» розроблена на основі мінеральної води «Куяльник» - кращого джерела півдня України, що існує з 1833 року шляхом  зменшення вмісту мінеральних солей. При цьому повністю збережена структура води, екологічна чистота джерела, а також  важливі  для людського організму природні мікроелементи - кальцій, -   магній, натрій, калій. Рівень мінералізації – 0,5 – 1 г/дм3. мі

Вода ідеально підходить  для щоденного вживання  у якості столового напою, приготування їжі, а також для приготування різних напоїв .

 


Наша продукція: